Uludağ'da yılbaşı yoğunluğu

Muhabbet.org
Uludağ’da yılbaşı yoğunluğu

Uludağ’da yılbaşı yoğunluğu

Türkiye’nin önemli kış turizmi merkezlerinden Uludağ’a çıkmak isteyen tatilciler, teleferik merkez istasyonu önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Tatilciler böyle bir yoğunluk beklemediklerini belirterek sürpriz yaşadıklarını söylediler.

Teferrüç Mahallesi’ndeki istasyona gelen tatilciler, yılbaşı tatili öncesinde yoğunluğa neden oldu.

İzmir’den tatil için Bursa’ya gelen Evren Gündoğdu, yılbaşı öncesinde yoğunluğun başladığını söyledi.

‘Böyle bir şeyle karşılaşmayı beklemiyordum’

Gündoğdu, “Böyle bir şeyle karşılaşmayı beklemiyordum. Yoğunluk yarın itibarıyla başlar diye düşünüyorduk ama sanırım turist kafileleri ve birtakım organizasyonlar yoğunluğu şimdiden artırmış görünüyor. Bize sürpriz oldu.” dedi.

İstanbul’dan geldiğini aktaran İbrahim Büker de “Günübirlik olarak geldik. Dolaşıp gideceğiz. Yaklaşık yarım saattir bekliyoruz. Daha bir saat bekleyeceğiz. Yukarıda da yoğunluk var. Yoğunluğun nedenini bilmiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bursa Teleferik A.Ş Genel Müdürü Erdal Ey da yoğunluğun azaltılması için çalışmalarının sürdüğünü, vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak istediklerini söyledi. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bursadabirgun.com harici linklerin sorumluluğunu almaz. Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Bursadabirgun.com’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.