Toprak Razgatlıoğlu, Japonya'da piste çıkıyor

Muhabbet.org
Toprak Razgatlıoğlu, Japonya’da piste çıkıyor

Toprak Razgatlıoğlu, Japonya’da piste çıkıyor

İSTANBUL (AA) – Dünyanın en prestijli motor sporları organizasyonlarından olan Dünya Superbike Şampiyonası’nda bu sezon ilk kez yarışan ve iki kez de podyuma çıkma başarısı gösteren Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu, Japonya Superbike Şampiyonası’na davet edildi.

Red Bull’dan yapılan açıklamaya göre, Dünya Superbike Şampiyonası’nda topladığı 151 puanla sezonu 9’uncu sırada tamamlayan 22 yaşındaki pilot, 2018 Japonya Pist Şampiyonası’nın son ayak yarışı Suzuka pistinde 3-4 Kasım’da Kawasaki takımıyla mücadele edecek.

Razgatlıoğlu, özel davetle Japonya Superbike Şampiyonası’na katılacak. 3 Kasım Cumartesi günü yapılacak sıralama turlarının ardından 4 Kasım Pazar günü TSİ 05.00’de ilk yarış, TSİ 09.15’de ise ikinci yarış gerçekleştirilecek.

Toprak Razgatlıoğlu’nun bu yarıştaki takım arkadaşı Kazuma Watanabe olacak.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Red Bull

BİRDE BUNLARA BAKIN


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bursadabirgun.com harici linklerin sorumluluğunu almaz. Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Bursadabirgun.com’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.