Bursa Reklam Hizmetleri | Bursadabirgün - Bursa Haber Bursa Haberleri Bursa Fotoğrafları

Reklam Hizmetleri

Bursa’ nın gelişen ve büyüyen haber portalı Bursadabirgun.com’ a reklam vererek müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilir, firmanızın marka değerini yükseltebilirsiniz.

Aylık 300.000 oturum, 1 milyon sayfa gösterimi olan “Bursa’ da Bir Gün” ile firmanızı en etkili şekilde hedef kitlenize ulaştırıyoruz.

“Bursa’ da Bir Gün” olarak sizlere sunabileceğimiz reklam çeşitlerini aşağıda görebilirsiniz;

Tanıtım Yazısı

Firmanızı tanıtıcı yazı ekibimiz tarafından hazırlanarak sizlerin onayına sunulduktan sonra Bursadabirgun.com’ da yayınlanır.

Banner Reklam

Firmanızın ya da ürünlerinizin banner görseli Bursadabirgun.com’ da bulunan reklam alanlarına yerleştirilerek müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Banner reklam süreleri en az 1 ay olmak sureti ile anlaşma yapılmaktadır.

Video Reklam

Firmanızı ya da ürünlerinizi tanıtan, sizin tarafınızdan hazırlanan reklam videolarınız Bursadabirgun.com’ da bulunan reklam alanlarına yerleştirilerek müşterilerinize daha detaylı görsel bilgi ile ulaşmanız sağlanmaktadır. Reklam Videoları ölçüye göre fiyatlandırılarak max. süresi ise 30sn olmalıdır.

Sponsorlu Reklam

Bursadabirgun.com’ da yayınlanan/ yayınlanacak olan kategori bazlı yazı ya da haberlerin tamamında firmanızın sponsorluğuna yer verilerek firmanızı müşterilerinize duyurabilirsiniz.
Reklam vermek ya da detaylı bilgi almak için ;

İletişim sayfamızdan mesaj ya da reklam@bursadabirgun.com adresimize mail atmanız durumunda reklam birimimiz sizinle iletişim sağlayacaktır.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bursadabirgun.com harici linklerin sorumluluğunu almaz. Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Bursadabirgun.com’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.