Pablo son sözünü söyledi

Muhabbet.org
Pablo son sözünü söyledi

Pablo son sözünü söyledi

Başkan Ali Ay, gelecek sezon da Bursa’da kalması için Batalla ile bir kez daha görüştü.  Başkan’ın tüm ısrarlarına karşın Arjantin’e dönmekten vazgeçmeyen Batalla, “Bursa benim ikinci yuvam. Her zaman yardımcı olurum. Ama çocukluk arkadaşlarımla oynayıp hayalimi gerçekleştireceğim” dedi.

Başkan Ali Ay’la, Batalla önceki gün görüştü… İki tarafında pozitif yaklaştığı duygusal buluşmada neler konuşuldu?

Bursaspor’da, genel kurulun sonucu kadar merak edilen bir başka konu da Pablo Martin Batalla’nın önümüzdeki sezon takımda kalıp kalmayacağıydı…

Aslında daha sezon ortasında kararını vermiş, yönetime de bildirmişti fakat taraflar önceki gün son kez bir araya geldi…

Başkan Ali Ay, Pablo’ya, “Önümüzdeki sezon da Bursaspor’da kalıp bizimle beraber olmanı istiyoruz” dedi…

Batalla’nın yanıtı net oldu;

“Başkanım, ben size daha Aralık ayında söyledim, ülkeme dönmek futbola başladığım yerde çocukluk arkadaşlarımla bir sezon daha oynamak istiyorum. Sonra da futbolu bırakacağım.”

Kaynak: OLAY

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bursadabirgun.com harici linklerin sorumluluğunu almaz. Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Bursadabirgun.com’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.