Kışlıkları hazırlayın kar kapıda

Muhabbet.org
Kışlıkları hazırlayın kar kapıda

Kışlıkları hazırlayın kar kapıda

Sonbaharın son ayının da ortalarına geldik. Bu yıl sonbahar genellikle ılık ve az yağışlı havalarla geçti. Ama Kasım ayının ikinci yarısında, özellikle son 10 gününde kışı hissetmeye hazır olun.

Uzun dönemli meteorolojik tahminlere göre önümüzdeki hafta ortasından itibaren hava sıcaklıkları düşüyor.

Bugün  Bursa’da 20 derece cıvarında olan gündüz hava sıcaklıkları cuma ve cumartesi günü 18 dereceye düşecek. Ama güneş ısıtmaya devam edecek.

Pazar günü ise yağış bekleniyor. Ama hava fazla soğumayacak: 17 derece.

Ve işte kış geliyor dedirten havalar

Pazartesi günü de devam etmesi beklenen yağış gelecek haftanın bu ilk gününde hava sıcaklığını 13 dereceye kadar düşürecek. Önümüzdeki hafta başından itibaren gece sıcaklıkları da 2 dereceye kadar düşüyor.

Pazartesi gecesi yağışın devam etmesi halinde belki de yılın ilk karını görmüş olacağız. Önümüzdeki hafta salı, çarşamba ve perşembe günleri etkili bir yağış beklenmiyor ama sıcaklıklar düşük: Gündüz 12-13, gece ise 2-3 derece civarında. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bursadabirgun.com harici linklerin sorumluluğunu almaz. Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Bursadabirgun.com’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.