İzmir psikolojik danışma merkezi

Muhabbet.org
İzmir psikolojik danışma merkezi

İzmir psikolojik danışma merkezi

Nora Psikoloji merkezi bünyesinde çalışan Uzman Psikolog Kayhan Gürbüz pek çok noktada insanlara gerekli yardımlarda bulunur.

İzmir psikolojik danışma merkezi insanın çözmek istediği tüm sorunlarında başvurduğu en önemli merkezdir. Nora Psikoloji merkezi; İzmir’ de faaliyetlerine psikolojik danışma merkezi olarak devam eder. Bu sayede de kişilerin sorun yaşadığı her durumda merkezimiz hizmet sağlar.

Nora Psikoloji merkezi bünyesinde çalışan Uzman Psikolog Kayhan Gürbüz pek çok noktada insanlara gerekli yardımlarda bulunur. Gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında aldığı eğitimler ile son derece donanımlı hale gelmiştir. Bu sayede de insanların sorunlarına çözüm üretmede oldukça etkili bir psikolog olarak görevine devam eder. Uzun yıllardır en fazla aranan psikolog olmasının temel nedeni ise işinde sağladığı bu etkili çözümlerdir. İnsanların kendilerini keşfetmelerinde ya da yaşadığı sorunlara çözüm üretmelerinde kişilere yol gösterici bir konumdadır.

İzmir Çocuk Psikoloğu

Çocuklar hayata geldikleri andan itibaren anne ve babaları tarafından şekillenmeye başlar. Freud’ un çocuğun kişiliğinin ilk 6 yaşta oluştuğu düşüncesi pek çok psikolog tarafından da kabul gören bir yaklaşımdır. Bu nedenle de çocuğa herhangi bir alışkanlık kazandırırken ya da var olan bir problem durumunda ona yardımcı olmaya çalışırken mutlaka profesyonel anlamda bir yardımda bulunmak gereklidir.

Nora Psikoloji Merkezi insanlara sunduğu İzmir çocuk psikoloğu hizmeti sayesinde çocukların olaylar karşısında en iyi yapıda olmasına olanak sağlar. Bu sayede de arzu edilen mutlu çocuklar ortaya çıkar. Çocukluğunda mutluluğu yakalayan çocuklar ise ileride sağlıklı yetişkinlere dönüşecektir. İleride sağlıklı yetişkinler ortaya çıkarmak isteyen ailelere ise Nora Psikoloji merkezimiz sunduğu hizmetler ile yardım eder.

İzmir Öfke Kontrolü

Kayhan Gürbüz, öfke kontrolü tedavisi hizmetlerinde alanında bir numaradır. Bu nedenle de İzmir’de öfke kontrolü konusunda sıkıntı yaşayan herkesin ilk adresi olarak uzman psikoloğumuz devreye girer. İnsanlar yaşadığı olumsuzluklar karşısında elbette bir takım öfke durumları yaşar. Ancak bu öfke durumları kimi insanlarda çok daha fazla bir noktaya ulaşır. Kendisine ve çevresindeki insanlara zarar vermeye başlar. Ortaya çıkan bu durumun etkisini azaltmak için; kişilerin mutlaka profesyonel anlamda bir yardım alması gerekmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bursadabirgun.com harici linklerin sorumluluğunu almaz. Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Bursadabirgun.com’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.