Hayırsever iş adamından Bursa'ya sağlık merkezi

Muhabbet.org
Hayırsever iş adamından Bursa’ya sağlık merkezi

Hayırsever iş adamından Bursa’ya sağlık merkezi

BURSA (AA) – Sönmez Holding tarafından yaptırılacak olan ve daha önce protokolü imzalanan “Celal Sönmez Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi”nin temeli cuma günü atılacak.

Osmangazi ilçesine bağlı Yunuseli Mahallesi’nde inşa edilecek modern merkezin gelecek yılın sonunda tamamlanması planlanıyor. Engelli bireylerle, ailelerinin hayatını kolaylaştıracak olan kompleks, içinde havuz, kafeterya, dershane ve eğitim merkezlerini barındıracak.

Sönmez Holding Yönetim Kurulu Başkanı Celal Sönmez, yaptığı açıklamada, böyle bir merkezi Bursa’ya kazandıracak olmaktan büyük gurur duyduklarını belirtti.

Rahmetli babası Ali Osman Sönmez’in vasiyetini gerçekleştirdiklerini vurgulayan Sönmez, “Ben de çocuklarıma vasiyet olarak bırakacağım. Eminim onlar da eğitimden sağlığa kadar birçok toplumsal konuya destek olmaktan mutluluk duyacaklardır. Kazandığımızın bir kısmı her zaman toplumun oldu ve yine olacaktır.” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bursadabirgun.com harici linklerin sorumluluğunu almaz. Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Bursadabirgun.com’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.