Ericek Göleti Bursalı çiftlerin fotoğraf stüdyosuna dönüştü

Muhabbet.org
Ericek Göleti Bursalı çiftlerin fotoğraf stüdyosuna dönüştü

Ericek Göleti Bursalı çiftlerin fotoğraf stüdyosuna dönüştü

Bursa’nın Gürsu ilçesine bağlı Ericek Köyü’nde bulunan ve sulama amacıyla yapılan Ericek Göleti, Bursalı çiftlerin en mutlu anlarını ölümsüzleştirdiği fotoğraf stüdyosuna dönüştü.

Google’da Bursa Düğün Fotoğrafçısı veya Bursa dış çekim diye arattığımızda hemen hemen aynı noktalarda çekilmiş fotoğrafları görüyoruz.

İşte bu klasikleşmiş çekim noktalarının dışına çıkmak isteyen Bursalı çiftlerin yeni gözdesi ise Ericek Göleti…

Piknikçilerin, doğaya meraklı vatandaşların ve fotoğrafçıların ilgisini çeken gölet, artık düğün çekimi yaptırmak isteyenlerin de radarına girdi.

Ormanlık alanı, gölet çevresi ve iskelesi ile alternatifi bol olan merkezde, Yakup Altan tarafından çekilmiş bazı fotoğrafları sizler için sıralıyoruz…

Eğer sizler de en mutlu günlerinizi farklı noktalarda çekilmiş fotoğraflarla ölümsüzleştirmek isterseniz irtibat için aşağıdaki butonlara tıklayınız…

      

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bursadabirgun.com harici linklerin sorumluluğunu almaz. Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Bursadabirgun.com’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.