Büyük operasyon! Bursa'daki başarı Adana'da da sürüyor

Büyük operasyon! Bursa’daki başarı Adana’da da sürüyor

Büyük operasyon! Bursa’daki başarı Adana’da da sürüyor

Bursa’da başarılarıyla ismi sıkça gündeme gelen Adana’nın yeni Emniyet Müdürü Selami Yıldız önceliğinde nefes kesen bir operasyon yapıldı. Takip edilen bir tırda 109 kilogram eroin ele geçirildi. Bu son zamanlarda Adana’da ele geçirilen en büyük miktarda uyuşturucu…

Adana’da bir tırda yapılan aramalarda 109 kilogram eroin ele geçirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otobanı İncirlik Park Alanı’nda durumundan şüphelendikleri bir tırı durdurdu.

Narkotik köpekleri “Coco” ve “Şanslı”yla araçta arama yapan ekipler, tırın mazot deposu içinde gizlenmiş paketler halinde 109 kilogram eroin buldu.

Uyuşturucuyla ilgili Arif E. ve Cengiz Y. gözaltına alındı.

İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, gazetecilere yaptığı açıklamada, uyuşturucuyla mücadelenin en az terörle mücadele kadar önemli bir alan olduğunu söyledi.

Tırın şüphe üzerine durdurulduğunu anlatan Yıldız, “Zulalı bölümünde 109 kilogram eroin ele geçirildi. Buradan muhtemelen batı şehirlerine gideceğini değerlendirdiğimiz bir uyuşturucu maddesi. Emniyet teşkilatı olarak mücadelemiz kararlılıkla sürecek. Bu kararlılık ve azmimiz, çocuklarımızı, gençlerimizi ve geleceğimizi zehirlemeye çalışan bu uyuşturucu tacirlerine karşı mutlaka sürekli devam edecektir. Uyuşturucu maddeler bütün terör örgütleri tarafından kullanılıyor. Biz terörle mücadeleyi uyuşturucuyla mücadelede bir bütün olarak değerlendiriyoruz.” ifadesini kullandı.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Adana Selami Yıldız

BİRDE BUNLARA BAKIN






Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bursadabirgun.com harici linklerin sorumluluğunu almaz. Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Bursadabirgun.com’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.