Bursa'da köpek kurtarma operasyonu! 3 istasyon boyunca kovaladılar


Şirinevler Metro İstasyonu’nda raylara giren bir köpek için Yıldırım Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri seferber oldu. Uzun çabalar sonucu yakalanan sevimli köpek hayvan barınağında koruma altına alındı.

Fark edilmeseydi belki de canından olacak hatta istemeden daha büyük bir faciaya neden olacaktı.

Bursaray Şirinevler İstasyonunda raylara giren sevimli köpek için  Yıldırım Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri seferber oldu.

Veteriner İşleri Müdürü Mehmet Altuntaş da raylara inip köpeği kurtarmaya çalışanlardan biriydi ancak sevimli köpeğin kolay kolay yakalanmaya niyeti yoktu. Ekipleri Gürsu İstasyonuna kadar peşinden sürükledi.

Tasmasından sahipli olduğu anlaşılan ancak raylara nasıl girdiği bilinmeyen köpek kaçtı, ekipler kovaladı.

Veteriner işleri Müdürü Altuntaş Gürsu İstasyonunda köpeği yakaladı.

Yıldırım Belediyesi Hayvan Barınağında koruma altına alınan köpeğin sağlık durumunun iyi olduğu ve sahiplerinin Veteriner İşleri Müdürlüğü ile irtibata geçebileceği belirtildi.

Bursa’da köpek kurtarma operasyonu! 3 istasyon boyunca kovaladılar

Sosyal Medyada Paylaşın:
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bursadabirgun.com harici linklerin sorumluluğunu almaz. Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Bursadabirgun.com’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.