Bursa akşamlarının yeni toplanma mekanı: Hüdavendigar Kent Parkı

Bursa akşamlarının yeni toplanma mekanı: Hüdavendigar Kent Parkı

Bursa akşamlarının yeni toplanma mekanı: Hüdavendigar Kent Parkı

Bursalıların sıcak yaz akşamlarındaki yeni buluşma mekanı Hüdavendigar Kent Parkı oldu. Görünümüyle Avrupai bir hava veren kent parkı ziyaretçilerini kendine hayran bırakıyor.

Çekirge’nin batısında, Nilüfer çayının iki yakasında oluşturulan yaklaşık 510 bin m2’lik alanıyla, Bursa’nın en büyük kent parkı Hüdavendigar Kent Parkı bünyesinde; aktivite ve spor alanları ile kafetaryalar ve çocuk oyun parkları bulunuyor.

Şehir merkezindeki en büyük yeşil alan olarak da gösterilebilecek olan Hüdavendigar Kent Parkı, konser, gösteri, kano yarışları gibi büyük gösterilerin yanı sıra yaz akşamlarında da yoğun bir kalabalığı misafir ediyor.

Fotoğrafçıların uğrak yeri oldu

Son zamanlarda kent fotoğrafçılarının dikkatini de çeken parkta çekim yapan Bursalı fotoğrafçı Yakup Altan, “Bursalılar ve fotoğrafçılar burayı çok sevdi. Biz de sıcak bir yaz akşamında serinlemek için geldiğimiz parkta istediğimiz kareleri alarak buradan ayrıldık” dedi.

Hüdavendigar-Kent-Parkı-10
Hüdavendigar-Kent-Parkı-7
Hüdavendigar-Kent-Parkı-6
Hüdavendigar-Kent-Parkı-5
Hüdavendigar-Kent-Parkı-4
Hüdavendigar-Kent-Parkı-9
Fotoğraflar: Yakup Altan

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bursadabirgun.com harici linklerin sorumluluğunu almaz. Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Bursadabirgun.com’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.