Astroloji

 

 

 
Akrep (21.11.2019)
Öğrencilik hayatınızla ya da yurt dışı işlemlerinizle ilgili araştırmaların sonucu sizi memnun edebilir. Ancak yanlış değerlendirmeleriniz sonucu gereksiz hak arayışlarınızdan kaçınmanız gerekebilir.
 
Aslan (21.11.2019)
Yaşamınızda sizi yoran bütün olaylardan uzaklaşıp kafa dinlemek istediğiniz bir gün olabilir. Kendinizi duygusal anlamda her şeyden arındırmak için doğru bir zaman.
 
Balık (21.11.2019)
Romantik ilişkilerde karşı tarafın duygu ve düşüncelerini anlamakta zorluk çekebilir ve çıkarlarınıza göre hareket etmek isteyebilirsiniz. Bu durumu engellemek adına olaylara daha geniş pencereden bakmalısınız.
 
Başak (21.11.2019)
Sosyal çevrenizle birlikte zaman geçirebilir, planlar yapabilir ve birbirinize bazı önemli tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Ekip çalışmalarından fazlaca keyif alabileceğiniz ve yaşamanızda ufak tefek değişimler yapabileceğiniz bir gün.
 
Boğa (21.11.2019)
Duygusal olarak tutarsız bir ruh haline geçmeniz olası bir durum. Bu sebeple kesin kararlar verirken düşüncelerinizi mantık süzgecinden geçirme konusunda biraz daha çabalamanız gerekli. Hayatınıza bir farklılık getirmek isteyebilirsiniz.
 
İkizler (21.11.2019)
Aile ilişkilerinizde özellikle babanızla kuracağınız iletişimde duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Duygusallığınızın oldukça yüksek olduğu bir gündesiniz ancak bunu doğru yönlendirmeniz gerektiğini de unutmayın.
 
Koç (21.11.2019)
Eğer çocuk sahibiyseniz ebeveyn olmanın tadını çıkaracağınız bir gün olabilir. Her olumsuzluk içinde olumlu bir duygunun barındırdığı bir olgudur. Bunu bugün daha net görebilir ve hislerinizle daha iyi anlayabilirsiniz.
 
Kova (21.11.2019)
Geçtiğimiz birkaç gün önce girişimlerinizde hayal kırıklığına uğramış olsanız da bunu bugün tekrar hatırlamamalısınız. Bu mesele yine önünüze geldiyse artık çözüme kavuşması gerektiği için olabilir. Gerçek bir ilerleme için sorunları bugün çözün.
 
Oğlak (21.11.2019)
Hayatınızda biri varsa ciddi adım atmak isteyebilir ve evlilikle ilgili düşünceleriniz gündeme getirebilirsiniz. Ama bunu yaparken içinizde bazı kaygılar söz konusu olabilir. Aynı zamanda var olan ilişkinizde bazı kopuşlar içinde de olabilirsiniz. Bu hikayenize göre değişim gösterecektir. 
 
Terazi (21.11.2019)
Kariyerinizle ilgili konuların gündeme gelmesiyle birlikte bu alanda azminizin artacağı verimli bir süreç içine giriyorsunuz. Mücadele içinde olmanız belirlediğiniz hedeflere daha kolay ulaşmanızı sağlıyor.
 
Yay (21.11.2019)
Miras konularıyla ilgili yeni bilgilere erişebilirsiniz. Kuşku, öfke gibi olumsuz duygular tüm benliğinizi sarabilir. Temkinli olmanız ve durumu sağlıklı bir şekilde atlatmanız için daha fazla araştırmacı davranabilirsiniz.
 
Yengeç (21.11.2019)
Unutkanlıklara karşı dikkat etmeniz gereken bir gün. Yapmanız gereken sorumlulukları ertelemek yerine önceliklerinizi belirlemeniz gerekmektedir. İlişkileriniz çok sorgulanabilir ve sizi bazı dedikodularla zorlayabilirler. Bu yüzden daha temkinli olun.

 

 

 

Haber Yazılımı